Akce

ZOPA Autosedačka Flexi Fix

1178/TWI 1178/NIG Zvolte variantu
Neohodnoceno

ZOPA Autosedačka Flexi Fix

 

Přizpůsobí se ve všech směrech“

FLEXIFIX je autosedačka určená pro skupinu 2/3 (15–36 kg). Obrovskou výhodou ve srovnání s konkurencí je její absolutní přizpůsobivost. Při nastavování hlavové opěrky se automaticky rozevírají i bočnice a zvětšuje se tak celkový prostor. Autosedačka proto dítě nebude nijak omezovat, ale naopak zajistí maximálně pohodlnou jízdu.

Už nemusíte řešit problém stísněného prostoru v autosedačce za pomocí podsedáku, který dětem neposkytuje žádnou ochranu v případě bočního nárazu. V autosedačce FLEXIFIX jim bezpečí zajišťuje kvalitní konstrukce a masivní hlavová opěrka.

Autosedačku je možné poutat pomocí ISOFITu nebo jen bezpečnostním pásem.

  • 3 236,80 Kč 784 Kč –24 %
  • Zvolte variantuOBVYKLE DO TÝDNEOBVYKLE DO TÝDNE
2 452,80 Kč
  • Varianta
Kategorie: Autosedačky 15-36 kg
Záruka: 2 roky
 

FLEXIFIX je autosedačka určená pro skupinu 2/3 (15–36 kg)

-        Od 15 do 36 kg

-        Upevnění za pomocí ISOFIXU a 3 bodovým pásem

-        Testováno v evropských laboratořích

-        Nastavení výšky a šířky současně, jednou rukou

-        Speciální hlavová opěrka odolná proti bočnímu nárazu

-        Rychle odnímatelný a omyvatelný potah

  • Snadné nastavení výšky hlavové opěrky

Nastavení hlavové opěrky nikdy nebylo jednodušší, pomocí jedné ruky a jednoho pohybu si zvolíte nastavení výšky hlavové opěrky tak, aby dokonale vyhovovala vašemu dítěti. Zároveň s výškou se automaticky mění i šířka autosedačky.

  • Ochrana proti bočnímu nárazu

Autosedačka FLEXIFIX je vybavena speciální masivní hlavovou opěrkou, která tlumí případný boční náraz, a snižuje riziko vážného zranění dítěte.

  • Zvětšení vnitřního prostoru

Stísněnému prostoru v autosedačce je konec! FLEXIFIX je autosedačka, která umožňuje rozevření bočnic a ochranu při případném bočním nárazu.

  • ISOFIX

Autosedačka FLEXIFIX se upevňuje pomocí ISOFIXU, který zaručuje jednoduchou, pevnou a 100% správnou instalaci autosedačky. Bezpečnost se zvyšuje díky pevnému spojení mezi autosedačkou a vozidlem.

  • Praktický potah

Na cestách s dětmi se můžou přihodit různé příhody, při kterých se autosedačka zašpiní. Navrhli jsme proto rychle odnímatelný potah, který lze snadno umýt, a vy tak brzy můžete bez starostí pokračovat v cestě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: