NUVITA Ohřívač láhve Home & Car

NUVITAOHRIVAC
Neohodnoceno
  • 1 z 2

NUVITA Ohřívač láhve Home & Car


  • (1 ks) Skladem
939 Kč
Kategorie: ELEKTRONIKA
Záruka: 2 roky
 

NUVITA Ohřívač láhve Home & Car

Praktický a pohodlný ohřívač láhví dovolí rychlé a snadné ohřátí mléka, kašičky a dalších pokrmů.

Ohřívač nabízí bezpečné zahřátí pokrmů bez použíti vody. Na ohřívači se nachází dva vstupy na kabel, které zajistí jednoduché napájení v každé situaci. Vnitřek nádoby je vyroben z korozivzdorné oceli, díky čemu nádoba bude po celou dobu čistá a hygienická.

V ohřívači je možné zahřívat všelijaké nádoby s průměrem do 8,5 cm.

Sada obsahuje také nádobku s pokličkou na pokrm dítěte, které udrží pokrm ve správné teplotě přes dlouhou dobu. Ohřívač můžete použít také na rozmrazování mléka matky, které by mělo být zahřívané v parné koupeli kvůli zachování cenných vlastností.

Nuvita se připojuje k maminkám a miminkům v nejkrásnější a radostné části svého života. Její produkty jsou profesionálně vytvořené navržené v italském designu, aby bylo toto speciální období radostnější, efektivní a bezpečné.

Výrobky Nuvita jsou inovativní a šetří čas – což je v dnešní době velmi důležité pro moderní a pracovně vytížené rodiče. Mnoho produktů je navrženo tak, aby pomáhaly v každém vývojovém stádiu dítěte učit se novým schopnostem.

Výrobky Nuvita získali všechny potřebné certifikace a jsou pečlivě vyvinuty, takže s pomocí produktů Nuvita prožijí rodiče i děti čas kvalitně a se skvělým italským designem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: