Tip

Libštátské bavlněné tetra osušky - potisk ŽABÍ PRINC

LIBSTATOSUSKA2KS
Neohodnoceno
  • 1 z 2

Libštátské bavlněné tetra osušky - potisk ŽABÍ PRINC

 

Rozměr: 90x100 cm

Gramáž: 205 g/m2

Počet ks v balení: 2 ks

Baleno: v závěsném blistru

Materiál : 100% bavlna


  • (2 ks) Skladem
189 Kč
Kategorie: Osušky a žínky
Záruka: 2 roky
 

Rozměr: 90x100 cm

Gramáž: 205 g/m2

Počet ks v balení: 2 ks

Baleno: v závěsném blistru

Materiál : 100% bavlna

2 okraje pevné, 2 založené s prošitím

Velikost obrázku: cca 30 cm

Výrobce: LTZ Libštát s.r.o., ČR

Bavlněné Tetra osušky by měly být základem každé kojenecké výbavičky. 
V prvních měsících života novorozence doporučujeme otírat miminko co nejjemnější tkaninou z přírodního materiálu. To Vám zaručí Libštátská tetra osuška. Má vysokou savost, takže není potřeba citlivou kůži miminka třít. Lze ji vyvářet, rychle schne a je stále měkká. 
Libštátské Tetra osušky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. 2 vytkávané pevné kraje a 2 kraje založené s prošitím aktivně zamezují tvarovým změnám po praní a zvyšují mechanickou odolnost osušky po celou dobu jejího používání. Samozřejmostí je odolnost vůči sterilizaci jak vyvářkou, tak žehlením. .

Při správném ošetřování si zachovávají svůj tvar a nezaměnitelnou vysokou bělost. Tradiční 100% bavlněné tetra osušky schnou o poznání rychleji oproti jiným, rádoby zmodernizovaným osuškám, vyrobených pozměněnou technologií s přidáním příměsí různých vláken nebo změnou finálního zušlechtění.Díky shora uvedeným vlastnostem s přehledem splňují veškeré požadavky na údržbu a hygienickou nezávadnost stanovenou vyhláškou č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti ve věku do tří let.


Tetra osuška je nejvhodnější pro osušení novorozeněte, ale oblíbená je i u všech ostatních věkových kategorií

Celé generace miminek měly možnost poznat kvalitu "Libštátských plen".

 

Moderní potisk na osuškách v podobě žabáků je veselý, v jasných barvách. Miminko má nárok na veselé obrázky, které ho navíc zabaví.

 

Osuška díky svému rozměru a kvalitě nabízí další možnosti využití. Například na přebalovací podložku, na váhu u lékaře, pod hlavičku miminka, jako stínítko na kočárek, nebo  při odříhnutí po kojení a následně při krmení jako bryndák, který vše zachytí a nebo také při zdravotních potížích jako obklad…

 

Doporučení: Výbavičku pro miminko si můžete doplnit  o další  produkty z LTZ Libštát s.r.o. V prvních měsících života novorozence doporučujeme omývat a otírat miminko co nejméně smyčkovitou  tkaninou.  To Vám zaručí  bavlněné tetra  osušky a žínky. Bílé nebo s obrázky.

Tip: Připravte si osušku nahřátou, pro miminko bude pak osušení ten nejpříjemnější okamžik při koupání.

 

Libštátské pleny – toho času jediné pleny vyrobené od „první nitky“ v ČR. Plenky se 100letou výrobní tradicí.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: